PRZERWA W TRENINGACH PRZEDŁUŻONA!

Stale zwiększająca się liczba zachorowań, spowodowana koronawirusem SARS-CoV-2, sprawiła, że od piątku, 20 marca br. obowiązuje w Polsce stan epidemii. W związku z tym zawieszenie zajęć treningowych dla drużyny seniorów KS Bibiczanka i wszystkich grup młodzieżowych i dziecięcych w Akademii Piłkarskiej Bibiczanka, zostaje utrzymane do odwołania!

Także dzisiaj Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o odwołaniu rozgrywek piłkarskich w naszym kraju do 26 kwietnia br. Do tego czasu odwołane są także wszystkie rozgrywki w Małopolsce, również kobiece, młodzieżowe i dziecięce.

Informujemy także, że wszystkie zawieszone zajęcia treningowe zostaną odpracowane poprzez organizację dodatkowych treningów oraz udział rozgrywkach ligowych i turniejach.

Sztab szkoleniowy AP Bibiczanka, przygotował dla zawodników drużyn występujących w regularnych rozgrywkach plan zajęć domowych. Aby nie stracić formy przez brak treningów, można także zastosować się do zestawu 8 ćwiczeń przygotowanych przez Departament Piłki Amatorskiej PZPN (Grassroots).

Film skierowany jest głównie do dzieci, ale także zawodnicy grup młodzieżowych mogą wykonywać zaprezentowane ćwiczenia.

Poniżej link do filmu:

W tych wyjątkowo trudnych chwilach narodowej kwarantanny, wszystkim życzymy przede wszystkim zdrowia, cierpliwości i szybkiego powrotu na boisko!

#Zostańwdomu!

AP Bibiczanka