Udane granie w Koniuszy rocznika 2009 i 2010

W dzisiejsze przedpołudnie chłopcy z rocznika 2009 i 2010 rywalizowali w grze sparingowej w Koniuszy.Pierwsza gra to spotkanie rocznika 2009 z drużyną z Wierzbna. Mecz trwał 20 minut i gracze pokazali kilka składnych akcji i zdobyli sporo bramek.Do składu rocznika starszego został dokooptowany Dawid Opałka  i dobrze sobie radził  w tej drużynie. Pozytywnie wyglądali dziś Mikołaj i Igor, którzy już sporo potrafią lecz muszą się jeszcze uczyć gry kolektywnej.W grze obronnej dobrze spisywali się Wiktor Szydło i Kamil Kotulski. Pochwalić też należy Wiktora Rzeźnickiego, któremu kilkakrotnie udało się trafić do bramki przeciwnika.Wiktor musi jeszcze pracować nad koncentracją.To samo dotyczy się Wojtka Parejki. Druga  potyczka to występ chłopców z rocznika 2010 z drużyną Szkółki Piłkarskiej ze Skotnik 2011.Tutaj wszyscy z rocznika 2010 pokazali co prezentują na obecna chwilę.Wyróżnić należy Dawida,Franka, Miłosza w przodzie, Antosia i Witka w defensywie oraz Michała w bramce.Po drugim spotkaniu wróciliśmy do drużyny z Wierzbna z którą chłopcy pograli jeszcze godzinę.Podsumowując bardzo pożyteczna gra kontrolna na pełnowymiarowym obiekcie.Jeszcze raz dziękuję trenerowi z Wierzbna za zaproszenie i liczę na kolejne.Brawa dla wszystkich chłopaków za walkę i zaangażowanie i do kolejnego sparingu 22 grudnia.

BIBICZANKA

Wardyła,Szydło,Kotulski,Mazurek.Kowalski,Rzeźnicki,Parejko- 2009