Turniej w Zielonkach

W sobotę 18 stycznia nasz klub organizował turniej halowy orlików w Zielonkach. W zawodach uczestniczyło 9 drużyn. Pierwotnie klub nasz miał wystawić dwa zespoły jednak wobec nieobecności TS Węgrzce zmuszeni byliśmy do uczestnictwa w zawodach trzema drużynami. Na turnieju pojawiło się 21 graczy co pozwoliło na przydzielenie ich do poszczególnych drużyn. Dobrze że mieliśmy do dyspozycji 3 bramkarzy, którzy bronili bramki w poszczególnych ekipach. Wystawienie 3 drużyn  pozwoliło występować chłopcom w większym wymiarze czasowym na boisku z czego powinni być zadowoleni. Co do wyniku sportowego też powinniśmy być ukontentowani. Czwarte miejsce drużyny "Zielonej" oraz siódma i ósma lokata "Niebieskiej" i "Białej" to wszystko na co nas stać w obecnej chwili. Myślę, że drużyny z pierwszej trójki jeszcze poza naszym zasięgiem i widać jak długa droga jeszcze przed nami. Co do spotkań rozegranych podczas turnieju to mecz drużyny "Zielonej" z Cracovią warty uwagi gdzie chłopcy z wyniku 0-2 podnieśli się i wygrali 4-2. Szczególnie postawa Filipa Marca zasługuje na pochwałę, gdyż zawodnik ten w tym spotkaniu trafił kilka razy do bramki przeciwnika przyczyniając się w głównej mierze do zwycięstwa. Dobrze w defensywie wyglądał Borys Biel co zostało docenione i skutkowało wyróżnieniem najlepszego obrońcy zawodów. Dla pozostałych chłopaków też należą się brawa za ambicję i zaangażowanie oraz zdrowie zostawione na boisku. Dla działaczy też podziękowanie za bardzo dobrą organizację turnieju dla chłopaków z pucharami, statuetkami i poczęstunkiem.

Wyróżnienia dla naszych graczy:

Borys Biel - najlepszy obrońca turnieju

Filip Marzec Vice król strzelców zawodów (5goli), najlepszy zawodnik drużyny Zielonej

Wojtek Stobierski najlepszy zawodnik drużyny Niebieskiej

Franek Langowski najlepszy zawodnik drużyny Białej

Zielona:

Damian Wardyła, Mikołaj Kowalski, Borys Biel, Karol Kolasa, Igor Mazurek, Filip Marzec, Wiktor Rzeźnicki, Stanisław Maj

Niebieska:

Wojciech Stobierski, Szymon Krawczyk, Antoni Kubiczek, Bartosz Moskała, Jakub Zybura, Filip Domin

Biała:

Michał Zieliński, Giovani Pagliani,  Francesco Pagliani, Franciszek Langowski, Maksymilian Miernik, Piotr Kawalec, Piotr Kolasa.